Радна тела Скупштине ГО

 

 

КОМИСИЈА ЗА БОРАЧКА И ИНВАЛИДСКА ПИТАЊA

 

    1. ВЕРА КРСТИЋ, на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
    2. ВОЈА ЖИВКОВИЋ, на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
    3. МИЛОЈЕ МИТРОВИЋ, на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
    4. МИРОСЛАВ ИВОШЕВИЋ, на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ ЗА НЕЗАВИСНИ ОБРЕНОВАЦ-ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА, СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА СТРАНКА
    5. ВЕЛИЗАР АНТОНИЈЕВИЋ, на предлог одборничке групе СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС)-ИВИЦА ДАЧИЋ 

 

КОМИСИЈА ЗА КАДРОВСКА И АДМИНИСТРАТИВНА ПИТАЊА

 

    1. БОЈАНА БЛАЖИЋ, на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
    2. ДРАГИВОЈЕ РАДОСАВЉЕВИЋ, на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
    3. БОЖИДАР МИЛКОВИЋ, на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
    4. ЖЕЉКО ЈОВЕТИЋ, на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ ЗА НЕЗАВИСНИ ОБРЕНОВАЦ-ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА, СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА СТРАНКА
    5. БРАНКО БОЈОВИЋ, на предлог одборничке групе СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС)-ИВИЦА ДАЧИЋ 

 

КОМИСИЈА ЗА ПРЕДСТАВКЕ И ЖАЛБЕ

 

    1. ИВАНА НИКОЛИЋ, на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
    2. МАРИЈАНА ЏОМБИЋ, на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
    3. МАРКО КОЈИЋ, на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
    4. АЛЕКСАНДАР ЈОТИЋ, на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ ЗА НЕЗАВИСНИ ОБРЕНОВАЦ-ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА, СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА СТРАНКА
    5. ЈЕЛЕНА РАДОЈИЧИЋ, на предлог одборничке групе СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС)-ИВИЦА ДАЧИЋ 

 

КОМИСИЈА ЗА ПРОПИСE

 

    1. ИВАНА НИКОЛИЋ, на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
    2. СЛОБОДАН ЋИРИЋ, на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
    3. ДРАГАНА ДРАГАЧЕВАЦ, на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
    4. ЂОРЂЕ ЈАЊИЋ, на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ ЗА НЕЗАВИСНИ ОБРЕНОВАЦ-ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА, СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА СТРАНКА
    5. ПЕТАР ВЕЉОВИЋ, на предлог одборничке групе СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС)-ИВИЦА ДАЧИЋ 

 

МАНДАТНО-ИМУНИТЕТСКА КОМИСИЈА

 

    1. ПАВЛЕ БУЛАТОВИЋ, на предлог одборничке групе на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
    2. ДРАГУТИН БАРОВИЋ, на предлог одборничке групе на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
    3. ИВАНА СПАСОЈЕВИЋ, на предлог одборничке групе на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
    4. СЛАВИЦА МИЛОСАВЉЕВИЋ, на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ ЗА НЕЗАВИСНИ ОБРЕНОВАЦ-ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА, СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА СТРАНКА
    5. ИВАН МИЛУТИНОВИЋ, на предлог одборничке групе СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС)-ИВИЦА ДАЧИЋ 

 

САВЕТ ЗА БУЏЕТ И ФИНАНСИЈЕ

 

    1. ЈЕЛЕНА ЂОРЂЕВИЋ СТЕВАНОВИЋ, на предлог одборничке групе на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
    2. ЈАСНА МАЦУРА, на предлог одборничке групе на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
    3. ВУКАШИН ЕРИЋ, на предлог одборничке групе на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
    4. СЛОБОДАН МОЛЕРОВИЋ, на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ ЗА НЕЗАВИСНИ ОБРЕНОВАЦ-ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА, СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА СТРАНКА
    5. МИРОСЛАВА ПАВИЋЕВИЋ, на предлог одборничке групе СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС)-ИВИЦА ДАЧИЋ 

САВЕТ ЗА СТАМБЕНО-КОМУНАЛНЕ ДЕЛАТНОСТИ И ЗАШТИТУ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ
 

  1. ДАЈАНА МАТИЋ, на предлог одборничке групе на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
  2. СВЕТЛАНА ИЛИЋ, на предлог одборничке групе на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
  3. МАРКО БАБИЋ, на предлог одборничке групе на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ,
  4. ЉУБИША СТАНОЈЕВИЋ, на предлог одборничке групе КОАЛИЦИЈЕ ЗА НЕЗАВИСНИ ОБРЕНОВАЦ-ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА, СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА СТРАНКА
  5. СНЕЖАНА РИСТИЋ, на предлог одборничке групе СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС)-ИВИЦА ДАЧИЋ 


 

Сервис грађана

  Пут до Ваших права 
Сазнајте како најлакше можете добити неке документе и остварити своја права

Контактирајте администрацију 
Поставите питање, пошаљите сугестију
или критику администрацији Градске општине Обреновац

Наручивање докумената
Наручите извод из матичних књига рођених,
умрлих, венчаних и држављана 

Документа / Одлуке /  Буџет
Преузмите усвојена документа, одлуке...

Правна помоћ  
Правна помоћ за све грађане Обреновца

Важни телефони
бројеви телефона устаннова и
институција

Мапа општине Обрeновац
Информишите се...

Ред вожње
на линији Обреновац - Београд

Преузмите информатор о раду ГО Обреновац

Буџет ГО Обреновац

imagesbudget
gradjevinske dozvole

Сервис грађана

servisGradjana

Канцеларија за младе